Chci získat talisman

ODVÁŽLIVCI

Někdy do našeho života přijdou situace, které neovlivníme. Někdy je ZMĚNA jen na nás.
Bez toho aniž bychom udělali první krok, se z místa nehneme.

scroll

Taky se v tom poznáváte?

Všichni si někdy v životě přejeme něco změnit. A často z toho máme strach. Užíráme se pochybnostmi o nás samých, v hlavě nám běží ty nejtemnější scénáře a pořád dokola se ptáme sami sebe na stejné otázky, jak zaseknutá gramodeska. A přitom si neustále posouváme hranice toho, co sneseme.

TAKHLE TO ALE BÝT NEMUSÍ.

Pokud chceme v životě něco změnit stačí, když najdeme ODVAHU k prvnímu kroku.  

Nechme se inspirovat těmi, kteří to zvládli před námi…

play

Naši odvážlivci

Naši odvážlivci projevují odvahu každý den svými činy, myšlenkami, názory a postoji. I oni byli mnohokrát postaveni před výzvu, která pro ně znamenala změnu. A i přes vnitřní pochybnosti a strach se nebáli udělat první krok…

A my pro vás teď máme talismany těchto ODVÁŽLIVCŮ, které vám dodají potřebnou odvahu na vaší cestě.

Půjčili nám předměty nabité odvahou, které symbolizují jejich rozhodnutí a zkušenosti a mají pro ně NEVYČÍSLITELNOU hodnotu.

Proč vznikli Odvážlivci?

Lidé mi začali postupem času psát své příběhy, svěřovali se mi a často se ptali na radu. Jeden večer jsem si sedla a všechny ty smsky a maily vytiskla. A najednou jsem viděla, že se v nich často opakují obavy z toho, jak se mají v životě rozhodnout, co dělat, když chtějí v životě změnu, ale nevěří si.  Po večerech jsem si s některými dopisovala a přirozeně přišla touha jim pomoci, dodat jim odvahu aspoň k prvnímu kroku a také k pochopení, že každá změna, každý pád je jen velmi cenná zkušenost a velký dar v životě.”

Nebyl to teda můj nápad. Já jen poslouchala, co mi lidé říkají a co mi píší a za to jim moc děkuji.

S láskou, Lu

 

Kus odvahy který můžeš nosit
Štroodl + BIBLOO + ODIVI

Partneři kampaně