Stát se členem

O Štroodlu

Štroodl je pomocníkem na cestě k hlubšímu poznání a prožívání vašeho autentického já. Vzdělávací platforma pro moderního spirituálního člověka.

scroll

Štroodl je...

průvodce, který inspiruje a pomáhá všem, kteří chtějí následovat své srdce a pečovat o svého ducha. Pro všechny, kteří chtějí naplnit svůj nejvyšší potenciál a vstoupit do své opravdové síly. A to právě teď. Uprostřed tohoto chaotického světa.

Nemusíte hledat sami

Sami sebou se stáváme ve chvíli, kdy je náš vnitřní a vnější svět v souladu.

Možná, že už máte dost pocitu, že musíte spasit svět, jinak nemáte hodnotu. S námi uvidíte, že život není o nepolapitelných cílech. Šťastný život se odehrává každý den a právě teď a tady.  

Úspěch není vydělat nejvíc, dojít nejvýš ani dohlédnout nejdál. Úspěch je vidět, co máme přímo pod nosem a být s tím naprosto spokojeni.

Co kdybyste mohli žít bez vnitřního kritika? Co kdyby byl možný život bez stresu, nepozornosti i nervozity? S námi přijdete na to, jaké jsou opravdu vaše cíle. Vyznáte se ve svých myšlenkách a znovu se nadechnete.

Svět už nemusí být místo, kde se na vás pořád něco chystá. Budete mít odvahu projevovat cokoli, co cítíte bez strachu, jestli to ostatní přijmou.

V co věříme

Jak to vypadalo na minulých ŠTROODLech?

Proč to děláme

„Všechno začalo kreativními snídaněmi v malých kavárnách, kde jsme se scházeli ve skromném počtu, zato s velkou ambicí: objevovat sami sebe skrze prožitek. Kurzů seberozvoje přibývalo jako hub po dešti, ale žádný nesplňoval naše očekávání, tedy prožít, uvědomit si a vzít život aktivně do svých rukou.

Brzy jsme zjistili, že podobně naladěných mind – travelerů je už tolik, že společně zaplníme sál Lucerny. Postupně se nám podařilo vybudovat inspirativní komunitu, která vytváří dokonalé zázemí pro rozvoj lidského potenciálu, kreativity a sdílení, zkrátka místo, kde může každý objevit netušenou část sebe sama.

S každým dalším příběhem se Štroodl posouvá zase o kus dál a my jsme pyšní, že můžeme být součástí projektu, který roste spolu s vámi. „Tady se změna žije“ jak říká náš Štroodl guru v sukních Lucka.

Jsme tým lidí, kteří chtějí každý den naplno využívat svůj potenciál, rozvíjet se a zlepšovat svůj život. Věříme, že o to tady jde.

Lucie Špaková

zakladatelka, spisovatelka, moderátorka

Inspirující žena nové generace, která se snaží změnit způsob myšlení o osobní síle a spiritualitě.
„Doba se mění. Člověk v 21. století může být spirituální a přitom mít v kapse iPhone, účet na instagramu a před domem Mercedes.”

Kateřina Peková

projekt & production manager

Zlata Jílková

public relations
Next Previous