Stát se členem

O Štroodlu

Štroodl je pomocníkem na cestě k hlubšímu poznání a prožívání vašeho autentického já. Vzdělávací platforma pro moderního spirituálního člověka.

scroll

Štroodl je...

průvodce, který inspiruje a pomáhá všem, kteří chtějí následovat své srdce a pečovat o svého ducha. Pro všechny, kteří chtějí naplnit svůj nejvyšší potenciál a vstoupit do své opravdové síly. A to právě teď. Uprostřed tohoto chaotického světa.

Nemusíte hledat sami

Sami sebou se stáváme ve chvíli, kdy je náš vnitřní a vnější svět v souladu.

Možná, že už máte dost pocitu, že musíte spasit svět, jinak nemáte hodnotu. S námi uvidíte, že život není o nepolapitelných cílech. Šťastný život se odehrává každý den a právě teď a tady.  

Úspěch není vydělat nejvíc, dojít nejvýš ani dohlédnout nejdál. Úspěch je vidět, co máme přímo pod nosem a být s tím naprosto spokojeni.

Co kdybyste mohli žít bez vnitřního kritika? Co kdyby byl možný život bez stresu, nepozornosti i nervozity? S námi přijdete na to, jaké jsou opravdu vaše cíle. Vyznáte se ve svých myšlenkách a znovu se nadechnete.

Svět už nemusí být místo, kde se na vás pořád něco chystá. Budete mít odvahu projevovat cokoli, co cítíte bez strachu, jestli to ostatní přijmou.

Jak to vypadalo na minulých ŠTROODLech?

Proč to děláme

„Všechno začalo kreativními snídaněmi v malých kavárnách, kde jsme se scházeli ve skromném počtu, zato s velkou ambicí: objevovat sami sebe skrze prožitek. Kurzů seberozvoje přibývalo jako hub po dešti, ale žádný nesplňoval naše očekávání, tedy prožít, uvědomit si a vzít život aktivně do svých rukou.

Brzy jsme zjistili, že podobně naladěných mind – travelerů je už tolik, že společně zaplníme sál Lucerny. Postupně se nám podařilo vybudovat inspirativní komunitu, která vytváří dokonalé zázemí pro rozvoj lidského potenciálu, kreativity a sdílení, zkrátka místo, kde může každý objevit netušenou část sebe sama.

S každým dalším příběhem se Štroodl posouvá zase o kus dál a my jsme pyšní, že můžeme být součástí projektu, který roste spolu s vámi. „Tady se změna žije“ jak říká náš Štroodl guru v sukních Lucka.

Jsme tým lidí, kteří chtějí každý den naplno využívat svůj potenciál, rozvíjet se a zlepšovat svůj život. Věříme, že o to tady jde.

Lucie Špaková

zakladatelka, spisovatelka, moderátorka

Inspirující žena nové generace, která se snaží změnit způsob myšlení o osobní síle a spiritualitě.
„Doba se mění. Člověk v 21. století může být spirituální a přitom mít v kapse iPhone, účet na instagramu a před domem Mercedes.”

Kateřina Peková

projekt & production manager

Agi Archer

co-founder & marketing specialist

Jitka Pšejová

co-founder & brand strategist

Zlata Jílková

public relations
Next Previous