Chci získat talisman

Kampaň:
Daruj sen

Vánoce jsou především o lásce, času strávenými se svými blízkými a plnění nejtajnějších snů.

scroll

Daruj sen

Co do toho letos vložit celé srdce a darovat tvé milované osobě něco, co nepotřebuje ozdobné krabičky a mašle, a přesto bude tím nejúžasnějším dárkem letošních Vánoc? Daruj sen! Tajný sen blízkého člověka, který mu pomůže rozvinout jeho osobnost a potenciál. Chce zhubnout, naučit se něco nového, získat novou dovednost nebo se zbavit nějakého svého strašáka? Sem s tím! #darujsen

Natoč krátké video či nám napiš na email darujsen2017@gmail.com, komu ve svém okolí by si rád splnil jeho sen a proč. Při troše štěstí vybereme právě Tebe. Posílej svá videa a emaily od 15.11 do 29.11.2017. Vybrané tři výherce pozveme na náš Vánoční Štroodl 3.12.

Proč jsme se spojili?

Štroodl a DOLLER jsou jako brácha a ségra, kteří vám pomáhají na cestě za odvážnějším životem, v němž se uskutečňují všechny vaše sny. Štroodl vám dává moře inspirace a DOLLER nástroj, jak ji přeměnit ve skutečnost.
Proto si pro Vás připravili ideální vánoční dárek limitovanou edici “Daruj sen!” – motivační diář DOLLER a voucher na akci zaměřující se na sebepoznání formou prožitku Štroodl. Cena tohoto balíčku je 950,-.
Daruj sen!

Limitovanou edici “Daruj sen!” si můžete koupit v La Gallery Novesta. Další informace najdete na FB Štroodl.