Jak se zapojit

Máme pro vás talismany odvážlivců, které vám dodají potřebnou odvahu na vaší cestě. Chcete být součástí koloběhu těchto předmětů nabitých silou změny?

scroll

Jak cesta odvážlivce funguje

Své výzvy musíte jistě zdolat sami …

ale s pomocí talismanu, který vám někdo z odvážlivců zapůjčí na dva týdny, získáte hmotný důkaz toho, že někdo před vámi už svou změnu zvládl. Věříme, že tento pomocník dodá odvahu i vám a posune vás tam, kde si ve skrytu duše přejete být.

Máte pocit, že právě některý z těchto předmětů je to, co vám může dodat odvahu a pomoci ke změně? Chcete být součástí cesty těchto kouzelných předmětů nabitých silou okamžiku?

Přihlaste se do cesty odvážlivce a dostanete od nás na 14 dní talisman vámi vybraného ambasadora. Vaší jedinou povinností bude úspěšně projít všemi kroky a v pořádku předat předmět dalšímu zájemci – odvážlivci jako jste vy…

Nejprve vás chceme poznat, napište nám tedy něco málo o sobě.

Svěříme vám talisman, který má pro někoho nevyčíslitelnou hodnotu a proto je pro nás důležité, aby o něj bylo i dobře postaráno… Prosíme vás tedy o vyplnění kontaktu i na osobu, která má pro vás – stejně jako talisman pro naše ambasadory – nevyčíslitelnou hodnotu. Tato osoba bude v celém procesu vystupovat pouze jako ručitel a doklad důvěryhodnosti.

Po tomto kroku vám zašleme informaci o termínu, kdy budete mít talisman k dispozici a poprosíme vás o potvrzení. V dalším emailu se dozvíte od koho si talisman vyzvednete a komu jej pošlete dál. 

Místo a způsob předání je jen na vás, pokud si domluvíte schůzku a zajdete s jiným odvážlivcem na kávu, nebo využijete po předchozí dohodě natáčení talk show Naživo s Lucií… a zároveň tak skutečně naživo shlédnout rozhovory se zajímavými hosty.

Abyste dokončili vaši cestu odvážlivce, podělte se o váš příběh, napište nám, jakým způsobem vám talisman pomohl a zda jste se díky němu odvážili ke změně a inspirujte tak ostatní.

Všechny odvážlivce poté rádi poznáme osobně na našich dalších akcích.

Všechny kroky procesu cesty odvážlivce jsou povinné.

Předávací formulář

Máte dotaz nebo je vám stále něco nejasného?

Nejčastější otázky