Koupit vstupenku

Vánoční Štroodl:
DARUJ SEN

3. prosince 2017 v 15:00
COMO restaurant & coctail bar
Václavské náměstí 45

scroll

Možná už máte nakoupené dárky pro celou rodinu, ale nezapomněli jste něco malého nadělit i sami sobě? Co třeba adventní neděle plná zážitků na vánočním Štroodlu? Pět hvězdných speakrů a pět unikátních darů v podobě přednášek plné pokory, lásky a seberozvoje.

Svět jako vlastní projekt zapsaný do rovnice, smíření se sebou samým a svými chybami na prahu smrti, teorie obdarovávání a další nevšední témata, to vše korunováno exkluzivním hostem, Martou Kubišovou, která nám daruje důležitou připomínku směrem k dnešku: Své sny žít můžeme a je jen na nás, jak se svým životem naložíme. Přesvěčte se sami na sobě, že zážitek je to nejcennější, co lze druhému darovat a přijďte na vánoční Štroodl!

Na Vánočním Štroodlu se dozvíte:

  • jak se smířit se sebou samým a svými chybami na prahu smrti
  • jaká je teorie obdarovávání
  • jak si vytvořit svět jako vlastní projekt zapsaný do rovnice
  • kdo z našich fanoušků byl vybrán v rámci kampaně DARUJ SEN

Spíkři

Marta Kubišová

Bojovnici za pravdu Martu Kubišovou asi není třeba příliš představovat. Zpěvačka, kterou minulý režim vymazal ze scény pop-music na bezmála dvacet let, a která musela celou tu dobu čelit ztrátě svého největšího snu – zpívat lidem. Marta Kubišová chce vánočním Štroodlem darovat především důležitou a nosnou připomínku směrem k dnešku: své sny žít můžeme a často jsme to jen my sami, kdo si staví bariéry. Jaké je žít v době, kdy jsou projevované ideály hrdinstvím, které režim tvrdě trestá? Možná si díky tomu sami znovu uvědomíme, jak zbytečné je klást sám sobě překážky.

Doller

Unikátní a úspěšný projekt motivačního diáře Doller, za kterým stojí dva mladí kreativci, láká své zákazníky heslem Žij své sny! Kresli, piš, maluj, čmárej, ale hlavně žij! Jak prožívají Vánoce ti, kteří pomáhají plnit sny ostatním a jaké to je sledovat na vlastní oči tolik lidského potenciálu? Tisíce spokojených zákazníků by mohli vyprávět stovky vlastních unikátních příběhů, pár z nich nám představí Doller.

Mark Džirasa

Korporátní kouč, trenér, duchovní mentor, podnikatel, autor dvou bestsellerů seberozvoje….ptáte se, jak to ten člověk všechno stíhá? Přijďte si poslechnout přednášku, která bude od začátku do konce nabitá emocemi a jejíž téma bude ryze vánoční: obdarovávání. Jak vůbec přemýšlíme o obdarování našich blízkých? Možná jste byli doteď přesvědčení, že dárkový poukaz vyřeší každé Vánoce. Mark se s vámi podělí o nový pohled na obdarovávání. Zapomeňte na vyšlapané cesty parfémů a balzámů po holení a nadělte svým milovaným skutečný dárek, který vnese do jejich životů nový rozměr. Zajímá vás, jaký dárek to je? Přijďte si pro inspiraci na vánoční Štroodl!

Libor Malý

Zakladatel Jobs.cz, Prace.cz, úspěšný podnikatel a nyní zapálený filantrop, aktivní buddhista a zakladatel unikátního projektu ekonomiky daru v Čechách – Hearth.net. Pokud by měl předat jedinou vizi, byla by to myšlenka vlastního vědomí – svět jsme my a jak se rozhodneme je vždy pouze naší osobní volbou. Na každou životní zkušenost aplikuje vlastní rovnici E=MC. Pokud se chcete dozvědět, jak si ji sami spočítat a usnadnit si tak život, přijďte si Libora poslechnout.

Moderátoři

Lucie Vonchitzki (Špaková)

Inspirující žena nové generace, která se snaží změnit způsob myšlení o osobní síle a spiritualitě. Moderátorka, zakladatelka vzdělávací platformy Štroodl, spoluautorka projektu Odvážlivci a tvůrkyně workshopu Networking s mámou.

Zlata Jílková

Majitelka PR agentury Seen Media a moderátorka
map

Kdy & Kde

3. prosince 2017 v 15:00
COMO restaurant & coctail bar, Václavské náměstí 45

Zobrazit mapu

Program

15:00 —

Vánoční Štroodl: DARUJ SEN

Jak to vypadalo na minulých ŠTROODLech?

Partneři