Koupit vstupenku

Nejodvážnější konference podzimu

23. října 2018 v 10:00
Divadlo Bez zábradlí
Jungmannova 36/31, Praha

scroll

STUDENT


do 7.7.2018 cena 1590 Kč

1590 Kč

cena platí jen do 30.9.2018

Koupit vstupenku
 • Networkingový večírek
 • Záznamy z přednášek
 • Pitný režim po celý den
 • 1. řady na konferenci
 • Welcome drink
 • Oběd

ZÁKLADNÍ


do 7.7.2018 cena 2290 Kč

2490 Kč

cena platí jen do 30.9.2018

Koupit vstupenku
 • Networkingový večírek
 • Záznamy z přednášek
 • Pitný režim po celý den
 • 1. řady na konferenci
 • Welcome drink
 • Oběd

VIP


do 7.7.2018 cena 3290 Kč

3490 Kč

cena platí jen do 30.9.2018

Koupit vstupenku
 • Networkingový večírek
 • Záznamy z přednášek
 • Pitný režim po celý den
 • 1. řady na konferenci
 • Welcome drink
 • Oběd

“Jak žít dobrý život?” Základní otázku, od nepaměti provázející naše vědomí, definuje Dan Millman zcela novými způsoby. Bývalý světový šampion v gymnastice tentokrát přináší přelomové myšlenky, které odhalí zcela nové chápání reality, vedoucí k poznání klíčových změn v vašem životě. Pokojný bojovník a největší duchovní mistr současnosti unikátně vystoupí na Nejodvážnější konferenci podzimu v rámci svého evropského turné „RETURN OF THE PEACEFUL WARRIOR“.

Spolu s ním se můžete těšit na další inspirativní osobnosti, které svými životními příběhy poskytnou klíč k mnoho otázkám vaší vlastní existence:

Kovy: Odvaha být sám sebou je hodnota, kterou Kovy ovládá Instagram. Pokud si dovolíte totéž, ovládnete celý svůj život.

Karaimi: Víra v sebe sama jako nejhlubší zdroj vlastní odvahy. Přestanete se konečně bát svého vnitřního já?

Jiří Charvát: Umřeš. Brzo. Tak čeho se bojíš? Není tu co ztratit. Není tu co získat. Je to jen hra, která nejde vyhrát. A jsi na tahu.

Čtyři unikátní spíkři, čtyři diverzní pohledy do hlubin lidské duše na jednom jevišti nejodvážnější konference podzimu! Čeká vás den plný odvážných myšlenek, nových pohledů na život a hlavně – první velký krok vlastní transformace. Přijďte se na své cestě inspirovat těmi nejlepšími, kteří denně dokazují, že odvaha je záležitostí vlastního rozhodnutí.

*Přednáška Dana Millmana bude překládána z AJ do ČJ
**Kapacita akce je omezena

Spíkři

Dan Millman

Duchovní mistr a guru mentálního koučingu Dan Millman vystoupí na konferenci Odvážlivců unikátně v rámci svého evropského turné „RETURN OF THE PEACEFUL WARRIOR“. Bývalý světový šampion v gymnastice tentokrát přináší přelomové myšlenky, které odhalí zcela nové chápání reality, vedoucí k poznání klíčových změn ve vašem životě. Společně s Danem prozkoumáme a definitivně překonáme dva základní stavy vědomí, které pomohou vyřešit základní existenciální otázky, například jak prožít plnohodnotný, tedy dobrý, život. Dan Millman vám nabídne hluboké a přitom jednoduché postupy, které vaši odvahu ke změně posunou o level výš.

Kovy

Kovyho sleduje na Instagramu přes půl milionu followerů všech věkových generací. Bloger roku 2016 a 17. nejvlivnější Čech sociálních sítí vydal vlastní knihu Ovšem a minulý rok se veřejně vyjádřil ke své orientaci. ,,Strach člověka blokuje. I já se bál. Bál jsem se, že lidé nepřijmou jinakost, přesto jsem se rozhodl být upřímný ke svému okolí a hlavně sám k sobě.” Kovy si prošel odvážnou cestou, na jejímž konci nás čeká odpověď na dosud nevyslovené otázky: Jak náročná je autentická cesta na vrchol a jaké ztráty s sebou nese? Kde bere člověk odvahu poučit se z chyb a jít dál svým vlastním způsobem?

Karaimi

Karaimi, žena nadčasové hloubky, novodobá šamanka přenášející spiritualitu původních učení do současného života. Autorka úspěšných prožitkových workshopů tvůrčího seberozvoje, osobní vize a transformačních meditací jde cestou svého srdce a otevírá brány příchodu čisté lásky a pochopení pravdy, kdo skutečně jsme. Její odvaha pramení ze schopnosti napojit se na svůj nejhlubší zdroj inspirace a následovat ho ať to bude stát cokoliv. Pokud v sobě toužíte objevit netušenou hloubku, a zároveň se tak trochu bojíte, co vás tam uvnitř čeká, Karaimi vás provede inspirativní přednáškou, která rozptýlí vaše obavy a pomůže vám nahlédnout do sebe sama z nových úhlů pohledu.
„Odvaha pramení z naší víry v sebe sama.“

Jiří Charvát

Vedl jsem copywritery v Seznam.cz. Pak jsem vykouřil halucinogenní žábu, zjistil, že neexistuju a skutečnost je jenom lunapark, kde si můžu prožít, cokoli chci.

Tak teď píšu to, co lidem uleví. Humor, příběhy, poezii a mind-upy: chytré komediální přednášky, které se snaží skrze slzy smíchu doručit katarzi: „Jé, já v tom nejsem sám/sama?!“ a pomáhají popasovat se se životem obejmutím třeskuté melancholie.

A pozoruju, jestli je možné být z toho živý.

Speciální host: Helena Houdová

Spirit woman, máma 3 krásných bytostí a Earth caretaker, která zaručeně otevře vaše srdce. Na konferenci vystoupí v rámci Talks odvážlivců.

Moderátoři

Lucie Vonchitzki (Špaková)

Inspirující žena nové generace, která se snaží změnit způsob myšlení o osobní síle a spiritualitě. Moderátorka, zakladatelka vzdělávací platformy Štroodl, spoluautorka projektu Odvážlivci a tvůrkyně workshopu Networking s mámou.

map

Kdy & Kde

23. října 2018 v 10:00
Divadlo Bez zábradlí, Jungmannova 36/31, Praha

Zobrazit mapu

Program

10:00 — 10:15

Oficiální začátek + úvod

10:15 — 11:00

Kovy

11:00 — 11:30

Jiří Charvát

11:30 — 12:15

Oběd

12:15 — 12:50

Talks odvážlivců

12:50 — 14:50

Dan Millman

14:50 — 16:00

Karaimi

18:00 —

Networkingový večírek
Golden Wingz (Polská 7, Praha)

Jak to vypadalo na minulých ŠTROODLech?

Partneři